Oxford koučování a Solution Selling.

Palatinum - specialista na management a sales consulting, na změnové projekty. Má 25 let zkušeností v tomto oboru, pracuje v 7 segmentech trhu pro korporace (farmacie, bankovnictví, rychloobrátkové zboží, průmysl, auta, IT a služby). Podporuje manažera v implementaci změn a přináší tak rychleji zvýšení obratu a profitu. Díky zahraničnímu know - how, zkušenosti, kapacitě - motivace manažera a tah na branku zvyšují úspěšnost změn, zkracují dobu jejich náběhu a šetří tak velkou část interních nákladů. Spolupracuje s universitou v Oxfordu. Ve spolupráci s ní nabízí dva unikátní produkty – Oxford koučování a Solution Selling.

V čem je metoda Oxford koučování unikátní ?

Kopíruje styl a metodu učení na univerzitě v Oxfordu, dlouhodobě nejlepší univerzitě na světě. Jejich absolventi mají v průměru nástupní platy 500 tis a více. A co umí jinak, že mají takovou hodnotu? Univerzita je naučila jiné metodě / způsobu uvažování a práce - umí se lépe rozhodovat a řešit nové problémy a příležitosti. Znalosti totiž velmi rychle zastarávají, ale metoda řešení problémů nikoliv. Ba naopak.

A tuto metodu jsme přinesli do ČR. Vyberete si situaci k řešení a na ní pracujete celý rok pomocí eseje, oponentury a hledáte nové přístupy a možnosti řešení. Protože si manažeři vybírají situaci, která je opravdu trápí, tak je koučování baví, posouvá kupředu a má jasné praktické výsledky. Navíc si tuto metodu / styl uvažování odnesou s sebou do své další praxe.

Oxford koučování je unikátní tím, jak rychle přináší výsledky, řeší složité situace firmy a zkvalitňuje rozhodování manažerů. Pomáhá rozšířit potenciál firmy, přináší double digit růst a motivuje klíčové lidi.

Jaké výhody přináší Solution selling?

Proč získáváme nové zákazníky nebo ztrácíme své? Podle průzkumu je to:

  • 6% nespokojenost
  • 7% cena
  • 10% další podmínky kromě ceny
  • 12% reference
  • 18% ekonomicky spjatá skupina
  • 38% poradenství, jak nastavit / využít produkt
  • 7% jiné, nespecifikované, osobní vazby

Když zákazníci nejvíce odcházejí kvůli poradenství, jak toho využít? Jak poradenství své lidi naučit ? Na to odpovídá Solution selling, jako přístup ke komplexnímu prodeji.

Naučíte se vytvářet unikátní nabídku, kterou konkurence nemá. Uniknete komoditnímu prodeji a výběrovým řízením. Zvýšíte hodnotu zakázek či svou průměrnou objednávku. Zvýšíte motivaci svých lidí prodávat. A i ti nejlepší se stále mají kam posouvat a sales je zase baví.


15. srpen 2018, Helas s.r.o.