Zakladatelka

Founder

Agentura Helas je zakladatelem nezávislé „Podnikatelské platformy Helas“, která se formuje již od roku 1997. Jde o uzavřenou skupinu podnikatelů, kteří mají zájem vzájemně komunikovat, podporovat se a spolupracovat. Je místem, kde se děje celá řada zajímavých věcí. Platforma je tvořena projekty Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Helas New Encounters Club. Její součástí je i Exportní cena DHL.

Zakladatelkou je Helena Kohoutová, která se svým týmem pečuje o všechny její členy. Platforma je bezpečným místem pro majitele firem. Každý rok jich v programu přivítáme na tři sta. Jejich společným jmenovatelem jsou dobré ekonomické výsledky a poctivé a transparentní podnikání.

Vstupem do „Podnikatelské platformy Helas“ získáte spoustu nových příležitostí, zažijete setkání s lidmi, kteří vám budou blízcí a budete z nich mít dobrý pocit. Umožní vám neuvěřitelně rychlé navazování obchodních i přátelských vztahů mezi podobně zaměřenými, uvažujícími, pracujícími lidmi, založených na důvěře. Program vás časově nezatíží a záleží pouze na vás, zda využijete příležitost se do aktivit zapojit osobně v rámci osobních setkání či virtuálně.

Platforma vám pomůže najít to, co potřebujete. Díky tomu bude řešení vašich problémů snadnější. Zjistíte, že na ně nejste sami a že solidarita a spolupráce nejsou jen slova. Aktivitám odehrávající se v rámci platformy vám poskytnou inspiraci a nové podněty. Když se zapojíte, bude vás to bavit a podpoříte dobrou věc. Vyšší poslání všech projektů Agentury Helas zastřešuje společná myšlenka - BUDUJEME HRDÉ ČESKO. Všude kolem nás je totiž mnoho skvělých českých podnikatelek a podnikatelů. Vzájemnou podporou, součinností a sdílením můžeme pozitivně ovlivnit celý svět kolem nás. A právě na tom agentura pracuje.

Agentura Helas dále organizuje společenská setkání a konference pro klienty z celé České republiky. Zastupuje a provozuje historické sály v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze, kde lze uskutečnit komorní i velké akce.

Firemním mottem je „Friendly Business – náš společný úspěch“.